Group

Public·61 members

[[[DNES-]!!!]] Mladá Boleslav MFK Karviná živě 13/12/2023

před 4 dny — MFK Karviná, 16 ... MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý ... Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živě 2 prosince 2023 Mladá Boleslav FK ...

Ohlasy trenérů:Jozef Weber (trenér Karviné): "Jsem spokojený s hrou a nespokojen s výsledkem. Na podzim to častokrát bývalo obráceně, ale nám se dneska ten vstup povedl. Po nějakých patnácti minutách jsme získali převahu, herní rychlost, agresivitu a vytvářeli si důrazem a bojovností docela dost šancí. Škoda, že jsme do půle nedali branku. Z naší aktivity jsme nakonec vedení přece jen vytěžili, bohužel ještě v doznívající euforii jsme udělali chybu a nechali si vyrovnat. Boleslav Karviná přenos živě 13 prosince 2023 před 10 hodinami — Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živě 2 prosince 2023 2. 12. 2023 — MFK Karviná (a online přímý přenos s videem) začíná 2. 12. 2023 v 14:00 ... Statistiky jsou přebírány z údajů v zápisech o utkání a od externího dodavatele Instat Limited. Kumulované žluté karty: V případě spáchání disciplinárního přečinu Vyloučení pro druhé napomenutí podle § 46 Disciplinárního řádu FAČR se nebude žádné z těchto napomenutí evidovat pro účely evidence napomínání podle ustanovení § 47 Disciplinárního řádu FAČR, tj. pro účely trestání za opakované napomínání v příslušném soutěžním ročníku. V historickém přehledu lídrů jsou zobrazeni pouze hráči, kteří odehráli v lize alespoň 60 zápasů. V podrobném zobrazení pak figurují všichni hráči. Boleslav Karviná přenos 13/12/2023 Zde naleznete odkaz na př před 10 hodinami — Boleslav Karviná přenos 13/12/2023 Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu MFK Karviná - FK Mladá Boleslav. Live přenos začíná pár minut ... ((Sledujte Online>>)) Mladá Boleslav MFK Karviná přenos 2. 12. 2023 — 2023 — kolo - Online přenos - Karviná : Ml. Boleslav - 5. srpna 2023 15:00 kola mezi týmy MFK Karviná a FK Mladá Boleslav. Boleslav Karviná živě 2 prosince 2023 televize 2. 12. 2023 — 2023 — Mladá Boleslav MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý přenos 11. 11. 2023 — Mladá Boleslav... (((FOTBAL***))) FK Pardubice ... Rozhodčí: Hrubeš - Blažej, Urban. ŽK: Šisler - Přikryl, Matějovský, Nečas. Diváci: 3 112. Karviná:Laštůvka - Dressler, Košťál, Hošek, Eismann - Janečka, Šisler - Moravec, Budínský (76. Panák), Puchel (85. Duda) - Wágner. Trenér: J. Weber. Mladá Boleslav:Šeda - Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman - Vukadinovič (67. Nečas), Matějovský (87. Mareš), Takács, Přikryl - Chramosta, Železník (46. Magera). Trenér: Svědík. FOTO: ČTK 46%Držení míče54%17/7Střely/na branku10/4284/71, 2%Přihrávky/úspěšnost278/73, 0%103Vyhrané souboje1014Odebírání míče1111Fauly18 Rozšířené ligové statistiky jsou k dispozici až od sezóny 2013/14. Mladá Boleslav - MFK Karviná LIVE 13. 12. 2023 | Fotbal 12. 2023 live, livescore, audiokomentáře, poslední výsledky, zprávy a informace o týmu MFK Karviná a statistiky vzájemných zápasů MFK Karviná v Mladá Boleslav! Vlastně jen díky Šedovi jsme v poločase neprohrávali. Reagovali jsme na to o půli střídáním, aby nám Magera ve středu pole pomohl vyhrávat osobní souboje. To se povedlo, ale Karviná neustále hrozila z brejků, které má opravdu výborně sehrané a po jednom podobném udeřila. Cením si toho, že jsme na to dokázali reagovat vyrovnáním a upřímně musím říct, že jsme dnes za ten bod rádi. Jeli jsme si sem pro tři, ale realita byla jiná a soupeř byl lepší. "MFK Karviná - FK Mladá Boleslav 1:1 (0:0)Branky: 73. Budínský - 78. Takács. Mladá Boleslav - MFK Karvina LIVE 13. 12. 2023 | Futbal Sledujte Mladá Boleslav - MFK Karvina 13. 12. 2023 live - livescore, H2H štatistiky, najnovšie výsledky a viac informácií na Flashscore. [[Proud<]] Boleslav Karviná přenos živě 2 prosince 2023 před 2. 12. 2023 — před 2 hodinami — 26. 9. 2020 — Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi MFK Karviná ... MFK Karviná U19 proti Mladá Boleslav U19 živé skóre Aktuální skóre MFK Karviná U19 vs. Mladá Boleslav U19 (a online přímý přenos s videem) začíná 4. 11. 2023 v 13:00 UTC in U19 1st Division, Czech Republic. Dohrávka ve městě automobilů, Mladá Boleslav-Karviná (st před 22 hodinami — kola FORTUNA:LIGY FK Mladá Boleslav – MFK Karviná začíná v Lokotrans Aréně ve středu 13. online ZDE. Související články. Aktuální zprávy 2.12 ... Detail zápasu MFK Karviná - FK Mladá BoleslavPreview Online Statistiky 17. kolo, Základní část | neděle 19/02/2017, 14:00 | Městský stadion KarvináGólyMFK KarvináFK Mladá BoleslavKartyMFK KarvináFK Mladá BoleslavNávštěva: 3 112 diváků (64% z kapacity 4 833) V 10. minutě přišla tutovka. Wágner vybojoval míč pro Budínského, ten nasadil Da Silvovi jesličky, ale neuspěl proti gólmanovi Šedovi, který nastoupil poprvé od loňského dubna. Zpoza vápna pak střílel mladoboleslavský Přikryl, i on ale minul. MFK Karviná FK Pardubice živě 9 prosince 2023 před 4 dny — MFK Karviná, 16 MFK Karviná koukněte se živě 2 prosince 2023 Živý Mladá Boleslav MFK Karviná přenos živě 2 prosince 2023 Mladá Boleslav FK ... Mladá Boleslav MFK Karviná živě 2 prosince 2023 2. 12. 2023 — Mladá Boleslav MFK Karviná živě 2 prosince 2023 Mladá Boleslav. Ml. Boleslav. FORTUNA: LIGA 2023/2024 - 19. kolo. FK Mladá Boleslav. Šeda poté předvedl několik dobrých zákroků. Především ve 36. minutě, kdy se po kiksu Matějovského řítil na bránu Budínský, jeho ránu ale Šeda zázračně vyškrábl na roh. Ve 49. minutě se hosté málem radovali, když Laštůvka neudržel střelu Takácse a vyrazil ji pouze k volnému Magerovi. Ten poslal balon do sítě, ale byl v ofsajdu. (SPORTOVNÍ TV##) Mladá Boleslav MFK Karviná živě 2 1. 12. 2023 — MFK Karviná, Karviná. 11024 likes · 627 Online prodej vstupenek už běží ➡️ https://www.ticketlive.cz/cs/event/fk-mlada-boleslav-mfk-karvina- ... Zasloužili jsme si vyhrát, jsme malinko zklamaní, ale dnešek nám ukázal, že máme na čem stavět. "Martin Svědík (trenér M. Boleslavi): "Byť jsme do zápasu nevstoupili špatně, po dvaceti minutách jsme soupeři sami nabídli obrovskou šanci, kdy šel Budínský sám na Šedu. To bylo první varování. Druhé přišlo po další zpětné přihrávce, takže vlastně našimi chybami jsme soupeři nalili do žil sebevědomí a navíc postupně prohrávali osobní souboje ve středu hřiště. Karviná hrála na odražené míče, kde jsme propadávali a díky tomu se dostávala rychle do zakončení. V 56. minutě zazmatkovali Da Silva s Šedou, ani jeden na míč nereagoval a mladoboleslavský stoper si jej nakonec málem kopl do vlastní brány. Pak zase vystrašil Laštůvku spoluhráč Dressler, když po rohu Matějovského hlavičkoval na vlastní bránu, karvinský gólman byl ale připraven. V 73. minutě vybuchl domácí stadion nadšením. Domácí založili krásnou akci, přes Moravce a Janečku se míč dostal na levou stranu k Puchelovi, který odcentroval přesně na hlavu Budínského a ten otevřel skóre. Vzápětí však bylo srovnáno, když domácí nedosáhli na přízemní centr ze strany, balon se odrazil k nekrytému Takácsovi, který se trefil přesně k tyči. Mlada Boleslav vs MFK Karvina předpovědi skóre, h2h 2. 12. 2023 — Kde sledovat Mlada Boleslav vs MFK Karvina online?AiScore provides Mlada Boleslav vs MFK Karvina(2023/12/02) živě skóre,h2h,předpověď,zápas ...