top of page

Group

Public·61 members

(uživo@@) Borussia PSG prijenos 13 prosinca 2023

Pratite Borussia Dortmund - PSG 13. 12. 2023 uživo - livescore, audio commentary, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com ...

Igrala se deseta minuta. Milan je do odmora izjednačio u 37. minuti preko Chukwuezea, no gosti su u drugom pogotku odigrali sjajno i postigli još dva pogotka. Bynoe-Gittens je krasnim odmjerenim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio u 59. minuti, a sve je riješio Karim Adeyemi deset minuta kasnije. Olympique Marseille protiv Paris St Germain Live Prijenos i Borussia Dortmund. 13.12.2023. Borussia Dortmund. Borussia Dortmund. vs. Paris St Germain. Check 35 tips. Činjenice i brojke. Medusobni okrsaj OLY ... Nepoznanica nema ni kada je u pitanju treća pozicija, koja donosi nastavak natjecanja u Europi kroz Europsku ligu. U nokaut fazu EL-a ide Feyenoord koji ima pet bodova više od posljednjeg Celtica i njihov susret u Glasgowu nema rezultatskog značaja. Skupina G - Manchester City, LeipzigBaš kao i u skupini E, i u skupini G sve je poznato. Ligu prvaka nastavljaju aktualni europski prvak Manchester City koji je u dosadašnjih pet kola skupio svih pet pobjeda, te Leipzig koji je osigurao drugu poziciju. Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain Rezultati uživo Borussia Dortmund Paris Saint-Germain rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 13. pro 2023. u 20:00 UTC u na Signal Iduna Park stadionu, ... To je nešto potpuno suprotno od naputaka o kaznenim udarcima o kojima već neko vrijeme slušamo. Kako je izgledao taj kazneni udarac, najbolje da OVDJE provjerite sami. PSG će u posljednjem kolu tražiti prolaz na gostovanju kod Borussije, dok će u Newcastle zaigrati domaćim i Milan, koji će krenuti oboje po pobjedu te se nadati pomoći rastečerenih Nijemaca. Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Dortmund slavljem u Milanu prošao dalje, PSG se spasio iz 28. stu 2023. — PSG će u posljednjem kolu tražiti prolaz na gostovanju kod Borussije Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi DNEVNIK.hr aplikaciju ... Ozbiljno navučeni penal pomogao PSG-u Puno žešće bilo je u Parizu, gdje je PSG osvojio bod tek u sedmoj minuti sudačke nadoknade i to na način o kojem će se dugo pričati. Newcastle je odigrao hrabro te je u 24. minuti iskoristio svoju priliku. Izvana je šutirao Miguel Almirom, a kratko odbijenu loptu Donnarumme pospremio je Alexander Isak. PSG je napadao cijelo drugo poluvrijeme, a čak tri sjajne prilike promašio je mladi Bradley Barcola. Belgijska momčad 'zacementirala' je posljednju poziciju nakon što u pet dosadašnjih kola nije uspjela osvojiti nijedan bod i Katalonci ne bi trebali imati problema u Belgiji gdje im je za prvo mjesto dovoljan i remi. Puno uzbudljivije bit će u Portu gdje će istoimeni domaćin protiv Šahtara voditi izravnu bitku za osminu finala. Portugalskoj momčadi za nokaut fazu dovoljan je i remi, dok Ukrajincima s hrvatskim trenerom Marinom Pušićem igra samo pobjeda. Skupina E - Atletico Madrid, LazioPutnici u nokaut fazu Lige prvaka iz skupine E su poznati, to su madridski Atletico i Lazio, a njihov međusobni ogled u Madridu odlučit će tko će u osminu finala s prve, a tko s druge pozicije. Utakmica odluke za PSG u prijenosu na HTV-u 2Kylian MbappeFoto: Sarah Meyssonnier / REUTERSVečeras su na rasporedu posljednji susreti natjecanja po skupinama u nogometnoj Ligi prvaka. U prijenosu na Drugom programu HTV-a i našem portalu od 21 sat moći ćete pratiti ogled iz Dortmunda gdje Borussia dočekuje Paris Saint-Germain. Emisija uoči utakmice počinje u 20 sati. Skupina F - Borussia Dortmund,? Borussia Dortmund i Paris Saint-Germain sastaju se u dvoboju skupine F u kojoj je njemačka momčad već osigurala plasman u osminu finala, a sve tri preostale ekipe mogu proći dalje. Najbliži tome su Parižani koji imaju tri boda manje od Borussije i pobjedom u Dortmundu prošli bi u nokaut fazu i to kao pobjednici skupine. Kaos u "skupini smrti": Dortmund slavljem u Milanu prošao dalje, PSG se spasio iz sumnjivog penala duboko u nadoknadiNogometaši Borussije iz Dortmunda savladali su AC Milan rezultatom 1:3 i tom velikom gostujućom pobjedom osigurali su osminu finala Lige prvaka. Milan se vratio, a onda potonuo u drugom dijelu Junak na samom početku susreta bio je vratar Gregor Kobel, koji je obranio kazneni udarac Olivieru Giroudu, da bi nedugo nakon toga Marco Reus iskoristio kazneni udarac za goste. Dalje mogu i u slučaju remija ili čak poraza, no tada ovise o rezultatu drugog susreta u kojemu se sastaju Newcastle i Milan. Svrake i Rossoneri imaju po pet bodova i obje momčadi također imaju priliku nastaviti natjecanje u Ligi prvaka, za što će im trebati i mala pomoć Borussije. Skupina H - Barcelona,? Nastup u osmini finala Lige prvaka osigurala je Barcelona koja u posljednjem kolu gostuje kod Antwerpena. Milan Borussia uživo prijenos gledati 28/11/2023 7. stu 2023 28. stu 2023. — Milan Borussia uživo prijenos gledati 28/11/2023 7. stu 2023. — prijenos Grupa B PSG, Borussia Dortmund, Milan, Newcastle United . PSG uvjerljivo slavio protiv Borussije! Preokret Cityja protiv Zvezde na EtihaduPSG 2:0 BORUSSIA DORTMUND Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, PSG je iskoristio svoje prilike u nastavku i golovima Mbappea (49') i Hakimija (58') su upisali bitnu pobjedu PSG: Donnarumma - Hakimi, Škriniar, Marquinhos, Hernandez - Ugarte, Vitinha, Zaïre-Emery - Dembélé, Mbappé - Kolo Muani BORUSSIA DORTMUND: Kobel – Ryerson, Sule, Hummels, Schlotterbeck - Brandt, Emre Can, Sabitzer - Wolf, Malen, Adeyemi Barcelona - Antwerp 5:0 (J. Gdje gledati Dortmund - PSG, prijenos 6. kola Lige prvaka? prije 14 sati — Borussia Dortmund, koja se već kvalificirala dalje, dočekuje ekipu Paris Saint-Germaina koja se još uvijek bori za pravo ulaska u osminu finala ... [[[televizija uživo>]!!!]] PSG Borussia gledati prijenos 19 [televizija uživo>]!!!]] PSG Borussia gledati prijenos 19 rujna 2023 Utakmice uživo prijenos. Prijenos nogometnih utakmica. Nogometne utakmice na TV ... Gdje gledati LP: Borussia Dortmund - PSG, prijenos i kvote? Saznajte gdje gledati Borussia Dortmund – PSG, prijenos utakmice šestog kola nogometne Lige prvaka sa Signal Iduna Parka u Dortmundu. BORUSSIA DORTMUND-RB Leipzig prijenos uživo online. Borussia Dortmund prijenos uživo i besplatan prijenos online i na televiziji. psg – borussia dortmund podudaranja. borussia dortmund – a.c. milan ... Borussia Dortmund U19 vs Paris Saint Germain U19 Uživo Borussia Dortmund U19vsParis Saint Germain U19Uživo Mi smo ažuriranje Borussia Dortmund U19 vs Paris Saint Germain U19 utakmicu swightlight nakon utakmice. Izjednačenje je došlo pred sam kraj, kad je PSG žestoko napao i dobio kazneni udarac. Bilo je to nakon igranja rukom Valentina Livramenta, kojeg je lopta prvo pogodilo u tijelo. Otišao je sudac Marcyniak to pogledati na VAR ekran, nakon čega je pokazao na bijelu točku, a precizan je bio Kylian Mbappe. No, ovaj kazneni udarac digao je veliku buru, upravo zbog činjenice da je lopta pogodila igrača u tijelo pa tek onda u ruku, a također je poslana s uistinu male udaljenosti. Daljinski u ruke: Gdje gledati spektakle u osmini finala LP-a 18. velj 2020. — Utakmicama Atletico Madrida i Liverpoola te Borussije Dortmund i PSG-a započinje eliminacijska faza Lige prvaka. Prijenos susreta možete ...